Korišćenjem ovog sajta saglasni ste za prihvatanje Pravila korišćenja i Politika privatnosti.
Accept
TV Info Bosilegrad - multimedijalni portal na srpskom i bugarskom jezikuTV Info Bosilegrad - multimedijalni portal na srpskom i bugarskom jeziku
  • NASLOVNA
  • VESTI
    • Politika
    • Društvo
    • Ekonomija
    • Hronika
    • Kultura
    • Sport
  • VESTI IZ PČINJSKOG I PIROTSKOG OKRUGA
  • MULTIMEDIA
  • PROJEKTI
  • MOBILNI TIM ZA PODRŠKU
  • IMPRESSUM
Reading: Raspisan javni poziv za nabavku kvalitetnih priplodnih grla u 2025. godini
Podeli
Veličina fontaAa
Veličina fontaAa
TV Info Bosilegrad - multimedijalni portal na srpskom i bugarskom jezikuTV Info Bosilegrad - multimedijalni portal na srpskom i bugarskom jeziku
  • NASLOVNA
  • VESTI
    • Politika
    • Sport
    • Hronika
    • Ekonomija
    • Društvo
  • Vesti iz pčinjskog i pirotskog okruga
  • PROJEKTI
Follow US
© 2024 Tv info Bosilegrad Sva prava zadržana. Sajt kreirao: Creative Design Studio
Home » Raspisan javni poziv za nabavku kvalitetnih priplodnih grla u 2025. godini
Društvo

Raspisan javni poziv za nabavku kvalitetnih priplodnih grla u 2025. godini

infobos
Poslednja izmena: 16/12/2025 21:53
od infobos 1 min pročitano
Podeli
Podeli

Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede – Uprava za agrarna plaćanja raspisalo je Javni poziv za podnošenje zahteva za ostvarivanje prava na podsticaje za investicije u fizičku imovinu poljoprivrednog gazdinstva, namenjene nabavci kvalitetnih priplodnih grla radi unapređenja primarne stočarske proizvodnje u 2025. godini.

Zahtevi za ostvarivanje prava na ove podsticaje podnose se u periodu od 16. do 31. decembra 2025. godine, zaključno, isključivo elektronskim putem, preko platforme eAgrar, odnosno portala ePodsticaji.

Javnim pozivom obuhvaćena je podrška za investicije u nabavku kvalitetnih priplodnih grla goveda, ovaca, koza i svinja, kao i nabavku matica pčela i riba. Pravo na podsticaje odnosi se na investicije koje su u potpunosti realizovane u periodu od dana isteka roka za podnošenje zahteva po prethodnom javnom pozivu, a najkasnije do dana podnošenja novog zahteva.

Zainteresovani poljoprivredni proizvođači kompletan tekst Javnog poziva mogu preuzeti na zvaničnim internet stranicama Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede i Uprave za agrarna plaćanja.

Za dodatne informacije i tehničku podršku u vezi sa podnošenjem zahteva, poljoprivrednici se mogu obratiti Ministarstvu poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede putem telefona 011/260-79-60, 011/260-79-61, 011/30-20-100, 011/30-20-101, 011/30-20-118, kao i na besplatan broj 0800/106-107, svakog radnog dana u periodu od 7.30 do 15.30 časova.

Podeli ovaj članak
Facebook Twitter Email Print
Prethodni članak Međunarodni stručnjaci za zaštitu prirode dolaze u Bosilegrad zbog žalbi na rudnike
Sledeći članak Nevenka Kostadinova među dobitnicima nagrade Privredne komore Srbije

Pratite nas

FacebookLike
TwitterFollow
YoutubeSubscribe
TiktokFollow
TelegramFollow

Poslednje vesti

Najava: Devetog Pčelarskog sajma „Otvoreni Balkan“ 19. septembra u Vranju
Prijava za 6.000 dinara od 7. septembra
Zašto je hleb u Bosilegradu skuplji nego u Leskovcu: cena vekne premašuje i propisanu cenu proizvodnje
NSZ isplaćuje julske naknade u petak i subotu

TV INFO BOSILEGRAD

  • O NAMA
  • PRAVILA KORIŠĆENJA
  • POLITIKA PRIVATNOSTI

VESTI

  • DRUŠTVO
  • POLITIKA
  • HRONIKA
  • SPORT
  • EKONOMIJA
  • PROJEKTI

PRATITE NAS

Newsletter

Pretplatite se na Newsletter da bi dobijali vesti i obaveštenja sa našeg sajta. Budite obavešteni!

Follow US
© 2024 Tv info Bosilegrad Sva prava zadržana. Sajt kreirao: Creative Design Studio
Welcome Back!

Sign in to your account

Lost your password?
  • Български (бугарски)
  • српски