Radnik u gostima izgubio od Partizana na početku prolećnog dela sezone

Štampa
Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna

SURDULICA: Fudbaleri surduličkog Radnikaizgubili su od trenutno drugoplasirani Partizan u Beogradu pošto je u 21. kolu Superlige slavio domaćin sa 3:0. Nakon 12. poraza Surduličani su na 13. poziciji na tabeli elitnog ranga.

Partizan je poveo u 37. minutu golom Zorana Tošića koji je bio precizan iz slobodnog udarca. Na 2:0, iz penala, povisio je Bibras Natho u 67. minutu. Prethodno je u šesnaestercu gostiju Sadika oborio Uroš Stevanović, pa je sudija pokazao na "belu tačku" Konačan rezultat postavio je svojim drugim golom  Natho u 80. minutu.

Posle 21. kola Superlige Radnik zauzima 13. mesto sa 19 bodova. U narednom kolu dočekuje Mačvu.